Image

Biz Kimiz?

 • Kalite en genel anlamıyla bir varlığın, tanımlanmış ve beklenen gereksinmeleri karşılama yeteneğini belirten özelliklerinin bütünüdür. Kaliteyi yakalamak ancak Toplam Kalite Yönetimi ile sağlanabilir.

  Toplam Kalite Yönetimi, kalite merkezli, bütün üyelerinin katılımı ve müşteri tatmini ile uzun vadeli başarıyı hedeflemiş, topluma ve bütün üyelerine yarar sağlama üzerine oturtulmuş bir yönetim anlayışıdır. Bugün giderek daha da zorlaşan,  gerek iç pazarda gerekse dış pazarda mevcudiyetini korumanın tek yolu Toplam Kalite Anlayışını benimsemek, uygulamak ve etkinliğini sağlamakla mümkündür.

  FİRMA HAKKINDA ÖZET BİLGİLER

  Kuruluş Tarihi: 14.02.2013    Sahibi ve Yöneticisi: RAMAZAN TERLEMEZ
  Selçuk VD.: 332 041 4431    Tic.Sic.No.: 42355 Konya/Merkez
  Şirketin Faaliyet Alanları: Gübre Tohumculuk ve Tarım     

Vizyonumuz & Misyonumuz

Her şey bir tohumla başlar!
Bitkinin güzelliği, tohumun iyiliğindendir. Şeyh Sadi

Image

Vizyonumuz

 • Türkiye’nin tarım alanı arzu edilen seviye ulaştırmak adına tarımsal alanları artırmak mümkün olmadığına göre üretimde hedeflenen artışlar ıslah edilmiş genetik potansiyeli yüksek çeşitlerin, Yani sertifikalı tohumlukların uygun yetiştirme yöntemleri kullanılarak ve uygun ekolojilerde yetiştirilmelerini sağlamayı ELİT TOHUMCULUK kendine ilke edinmiştir. Bu şekilde TÜRKİYE de bulunan tarımımızın öncü kuruluşları tarafından üretilerek ve yöreye uygun tohumlukların geliştirilmesi ve çoğaltılmasında paralel olarak yapılan royalitiy antlaşması adı altında üretilmesi ve çiftçilerimize ulaşmasını sağlamaktır.Üretici çiftçilerimiz ve bayilerimize her zaman en iyi hizmet ve nitelikli ürünü ulaştırmanın onur ve mutluluğunu taşımaktadır. 

Misyonumuz

 • Sektörümüzdeki gelişmeleri yakından izleyerek, şirketimizin başarısını ve ürünlerimizin kalitesini etkileyen tüm süreçleri sürekli olarak iyileştirmek, Çalışmalarımızda Teknik Ekibimiz ve üreticiler iş birliği içindedirler. Sürekli olarak Gıda Endüstrisinin ihtiyaçları, tüketici talepleri ve yeni trendler göz önünde tutulmaktadır. Ülkemizin insanı için en iyi hububat ve yem bitkileri tohumlukların çeşitlerini sunmak için üreticiler ile birlikte geliştiriyoruz.

Kaliteli Üretim

Kaliteli Üretim

Tohumculuk sektörünü, Türk tarımının kalkınmasının en öneli yapı taşlarından biri olarak görüyoruz.
Karşılıklı Güven

Karşılıklı Güven

Kaliteli üretimimizle yıllardır Türk Tarımına hizmet veren firmamız, çiftçilerimizin sarsılmaz güvenini kazanmaya devam ediyoruz.
Süreklilik İlkesi

Süreklilik İlkesi

2013 yılından beri aralıksız tohumculuk faaliyetine devam eden firmamız, vizyonu, misyonu ve çiftçimize verdiğimiz güvenle hizmetlerimize devam etmekteyiz.
Arge Süresi

Arge Süresi

Arge çalışmalarımızın hedefi, kaliteli ve yüksek verimli çeşitleri bulup, çiftçilerimizin üretimine yardımcı olacak tüm teknolojileri geliştimeye devam ediyoruz.

EKİBİMİZ

Sulama Sistemleri ve Tarımsal Danışmanlık
Hizmetleri ile Çiftçilerimizin Daima Yanındayız.

Oktay Okur
Oktay OkurŞirket Yetkilisi

ZİYARET EDİN

AKADEMİ ZİRAAT - Tarımsal & Hayvancılık